אשתי נערת ליווי

כולם נוזפים בנערות ליווי ורואים בהם "נשים ממעמד נמוך". כמובן, שיש גם כאלה, ירודות לחלוטין. אבל למעשה יש כאלה בקרב מוכרות, עובדות משרדיות, ואפילו דוגמניות – בקרב נציגים של כמעט כל מקצוע יש כאלה. ובקרב נערות ליווי, להיפך, יש נשים נורמליות לחלוטין, הגונות למדי. אני מדבר על מה שאני מכיר בעצמי, כי אני נשואי לנערת ליווי.

אשתי עובדת בתחום שירותי ליווי לא רק בגלל הכסף אלה בגלל שהיא ממש טובה בזה. זה הדבר הטוב ביותר שהיא יודעת לעשות והלקוחות נעמדים בתור ארוך אליה. היא נהנית מעבודה שלה ולא רק פיזית אלא גם מנטלים מהתוצאות.

היא אוהבת לתת לגברים הנאה, להיות רצויה כל הזמן, לדעת שהיא בדיוק מה שהם רוצים. וכמובן, גם את תהליך התשלום – היא נהנית מן העובדה כי קנו אותה והשתמשו בה – בה, בגוף שלה, אבל לא באהבה שלה! היא אוהבת רק אותי וגם אני אהוב אותה מאוד. אני יודע: הרוב יגידו שזה לא אהבה. אני לא אולך להוכיח לכם כלום, אבל אנחנו באמת אוהבים אחד את השני, ואהבה היא לא למכירה.

אשתי מאוד מרוצה מעבודתה, מוצאת את זה מעניין ומהנה, ואני מרוצה לא פחות ממנה. אני תמיד מקשיב לסיפורים שלה בשמחה, וכאשר יש הזדמנות – צופה בה בזמן עבודה שלה. אני אוהב לקנות לה הלבשה תחתונה סקסיים, קונדומים, וכאשר יש הזדמנות כזו, לשטוף אתה לפני ואחרי הפגישה עם הלקוח. לעשות לה חוקן ניקוי, אם היא עם הלקוח מתכננים סקס אנאלי . בכיף, על בסיס קבוע, אני מקצץ את השיער הערווה שלה סביב הכוס ופי הטבעת – במילה אחת, לקוח חלק פעיל וישיר בהכנת אשתי לעבודה.

ביקוש עליה -הוא ענקי בגלל "התמורה לכסף" שהלקוחות מקבלים: היא נראית מאוד יוקרתית ואטרקטיבית, היא יודעת לעשות הרבה דברים במיטה ובקשר למחיר וזמינות היא הרבה יותר זולה וזמינה מנערות ליווי VIP. כמובן שהיא לא הולכת לרחוב וגם לא עובדת על סוכנויות ליווי שונות. כל הלקוחות שלה זה תוצאה של היכרות אישית ובחירה קפדנית. כל הגברים נחמדים וראויים בכל המובנים, בגיל 18 עד 52. אשתי בעצמה מעדיפה לא את ה-"סוסונים" בני 20, אבל גברים בני 40-50, היא חושבת שזה הרבה יותר נעים לענג אותם. הדבר כאן זה לא הסקס עצמו, היא אוהבת את כל התהליך של "קניה -מכירה" עצמו. לפעמים יש גם לקוחות חדשים, לפי המלצות של לקוחות קבועים. עם לקוחות ותיקים שיש להם משפחות והם ממש קבועות אצלה היא אפילו עושה את זה בלי קונדום.

ההתמחות שלה בסקס אורלי, הרבה לקוחות קבועים מגיעים מחלקים שונים של הארץ רק כדי לקבל מציצה. לחלק מהלקוחות היא נותנת שירותי ליווי אצלנו בבית. ואני מדבר עם הלקוחות שלה בזמן שהיא מכינה את עצמה למפגש האינטימי. אני גם מלווה אותם החוצה אחרי שהוא סיים. אשתי ברגעים האלה נשרת במיטה ומחכה לי. היא יודעת שאני אוהב לעשות סקס איתה ישר אחרי הלקוח והיא גם נהנית מזה.

עם לקוחות אחרים היא נפגשת בדירות דיסקרטיות או אצלם בבית. זה קורה פעם או פעמיים בשבוע ולפעמים גם לכל הלילה. לפעמים יש לה מפגש אינטימי עם 4-5 גברים בו זמנית בסאונה. כמובן שאנחנו תמי מתכננים את שבועה עבודה שלה מראש ובצורה כזאת כדי לא לפגוע ביחסים שלנו. לגבי הפרנסה, אני מרוויח מספיק לשנינו וגם לילדים שלנו,אם יום אחד נחליט שאנחנו רוצים כאלה. כל מה שהיא מרוויחה היא מבזבזת על עצמה. בשבילי הדבר החשוב שהיא נהנית מעבודה ומהכסף.

קרוב לוודאי שרבים ימצאו את זה משוגע, אבל אני אפילו גאה שאשתי נערת ליווי ומבוקשת מאוד אצל גברים.