בוקר בגן עדן

אני התעוררתי מהרגשה מאוד נעימה בין הרגליים שלי. חברה שלי מצצה את הזין העמוד שלי. הלשון שלה היה עובר כל הדרך מהביצים ועד הראש, אז הוא היה נכנס לפה שלה. כל פעם היא הייתה בולעת יותר ויותר עמוק, עד שהאף שלה היה נתקע בבטן. האצבעות שלה ליטפו את הביצים שלי ויד שניה לפעמים הייתה עוזרת לפה שלה. אם הזמן היא הייתה מגבירה את הקצב. לפעמים היא הייתה משחררת את הזין מהפה, מלקקת את השפתיים שלה ואז מתנפלת חזרה על הזין. לפעמים היא הייתה לוקחת הפסקות קצרות ובזמן הזה היא הייתה מסתכלת בעיניים שלי עם חיוך מחרמן.

אז היא הסתובבה אלי עם התחת שלה והתיישבה על הזין שלי. בנועה אחד הוא נכנס לכל האורך. הרגשתי את המיצים שלה זורמים על הירכיים שלי. התחת שלה התחיל את התנועות למעלה-למטה. היא זרקה את הראש אחורה, תפסה את עצמה על השדיים עם יד אחת ויד שניה שלה מצא את הדרך אל הדגדגן. כל מה שנשאר לי לעשות זה לשכב ולהמתין עד שהיא תגמור. על הדרך נהניתי מהמראה הסקסי של הגוף שלה. לא שמתי לב איך הידיים שלי תפסו את התחת שלה. היה לה טוסיק מדהים. ליקקתי אצבע אחד והתחלתי להחדיר אותו לחור תחת שלה. הגניחות שלה הפכו להיות הרבה יותר חזקות. היה קשה לאצבע לחדור לתחת שלה, לכן הוצאתי חומר סיכה ומרחתי אותו על אצבע. רגע אחרי זה האצבע שלי הייתה בתוך התחת שלה. זה היה הרגע שהיא קיבלה אורגזמה חזקה. בלי כוחות היא נפלה על המיטה לידי.

בלי לחכות עד שהיא תחזור לעצמה, הפכתי אותה על הבטן והתחלתי להכניס את הזין לתוך פי הטבעת שלה. חומר סיכה עשה את הנסיון שלי להרבה יותר פשוט ואחרי זמן קצר הוא היה עמוק בפנים. התחלתי את התנועות שלי, בהתחלה באיטיות, רק שהזין לא תברח מהחור בטעות. כמה רגעים אחרי זה היא התחילה לענות על התנועות שלי עם התנועות שלה. משכתי אותה למעלה לדוגי, אז תפסתי את השיער שלה והתחלתי לזיין אותה בצורה ברוטלית מאוד. אני נהנה מכל רגע שהזין שלי בחור הצר הזה. היא גונחת חזק ויד אחד שלה בין הרגליים, מזיינת את הכוס שלה.אז היא אומרת לי שהיא רוצה בשתי החורים בו זמנית.

בלי לחשוב פעמיים אני מוציא את הזין מהתחת ומכניס אותו לכוס ואז שוב פעם לתחת. אני עושה ככה פעם אחרי פעם. הצרחות שלה אומרים לי שאני עושה את מה שהיא רוצה. אבל זה לא נוח לעשות ככה ואני עוצר את הבחירה שלי על התחת ומתחיל לזיין אותה לשם במהירות שיא. אני מרגיש שהסוף מתקרב ורגע אחרי זה מתחיל למלא את התחת שלה בזרע. זה גורם גם לה לגמור.

התחלה טובה של הבוקר, יש לנו את כל היום למפגש אינטימי שלנו היום.