מפגש אינטימי

…פתאום הנשיקות והחיבוקים שלהם נעצרו. הם שכבו על המיטה, הוא בג'ינס והיא רק בהלבשה תחתונה.  
-"קודם תחתונים" – הוא לחש לה ונגע בירכיים שלה. אז בזהירות הוא משך את הבד העדין למטה. היא התרוממה ונישקה אותו. היא רצתה להגיד משהו, אבל בסוף פשוט חייכה. 
-"עד עוד יותר יפה" – הוא הביט בתוך העיניים שלה. 
הם לא מהרו, שניהם ידעו שהמפגש אינטימי שלהם לא הולך  להיגמר בקרוב. פתאום הוא הרגיש התרגשות חזקה מאוד. הוא נזכר בשדיים היפים שלה. גם עכשיו הם משכו אותו חזק. הבד הדק של החזייה לא היה מסוגל להחביא את פטמות העומדות. היא הרגישה את התשוקה שלו הורידה את החזייה. שניהם רעדו מתחושה. שניהם רצו להנות מזה. הוא לקח שד אחד ביד שלו, הרגיש את הכובד ואז מחץ. הוא התחיל לנשק את העור העדין ואת הפטמות. הנשימה שלה השתנתה. 
היא הרימה את הראש שלו והם התחילו להתנשק. הוא לא היה מסוגל לשחרר את השדיים שלה ולא הפסיק להחזיק אותם לשניה. 
"את נשיות אמיתית בהתגלמותה" – הוא לחש לה. 
היא לקחה את היד שלו והצמידה בין הרגליים. הוא הרגיש את החום שלה. האצבעות גלשו בפנים לתוך הלחות המתוקה שלה.
"אני לא יכולה יותר" – היא אמרה בזמן שפתחה את הג'ינס של. הוא לא הבין איך נשאר ערום. 
היא תפסה את הזין שלו בעדינות, נגע באשכים שלו. הזין היה קשה כמו אבן.
"את רוצה את זה?" – הוא שאל אותה.
"אני לא יכולה להמתין יותר. אני רוצה שתהיה למעלה" – היא ענתה לו
הוא התקרב אל הרגליים הפתוחות שלה. הגוף שלה משך אותה. הוא הרגיש שהוא רוצה להשתלט עליה חזק, אבל היא הייתה כל כך חסרת אונים שהוא פשוט רצה לנשק את כל הגוף שלה. היא משכה אותו כדי שוב פעם לנשק אותו. ידה תפסה את הזין שלו והכניסה עמוק לחור. היא הייתה כל כך רטובה שזין החליק בקלות.  הם עצרו לשניה כדי להרגיש את האחדות. הוא מילא את החור שלה. אז הוא התחיל לזיין אותה. הכוס שלה היה צמוד ועטף את הזין בחוזקה והידיים מחצו את השדיים שלה. הם גנחו ולחשו מחמאות אחד לשני. 
הם לא ידעו כמה זה עבר, היא ליטפה את הדגדגן שלה ואז אורגזמה שלה הגיעה. גם לו היה קשה להחזיק את עצמו. הוא הגביר מהירות ואז אחרי מספר רגעים מילאה אותה בזרע שלה.