מציצה הטובה ביותר

נכנסת לחדר עם חיוך וישר שאלת "מה תעשה איתי הפעם?". כדי להראות שאת רצינית הורדת את החלוק שלך ונשארת ערומה. העברתי את המבט שלי על גוף שלך וחייכתי בחזרה.

-היום את הולכת למצוץ את הזין שלי

את התיישבת מולי כמו ילדה טובה, אבל לפני שהתחלת החלטת לשאול. "מה רק למצוץ?". שמעתי את האכזבה בקול שלך בגלל שיהיה כל כך רגיל.

-תאמיני לי זה יהיה המציצה החמה ביותר שלך

הכרת אותי טוב מאוד, לכן ישר התחלת למצוץ את הזין שלי.

-תסתכלי לי בעיניים, זונה!

בגלל הצעקה שלי ישר עשית את מה שביקשתי. הסתכלת לתוך העיניים שלי המשכת להכניס את הזין לתוך הפה שלי. בהתחלה לקחת לתוך הפה רק את הראש ואז התחלת לבלוע את הכל הזין. מצצת טוב, אבל ראיתי שאת לחוצה קצת, כי זאת הייתה מציצה רגילה. כאשר נכנסת לזה עם כל הראש התחלתי לדבר איתך:

– מה שלא יקרה את תמשיכי למצוץ, הבנת?

– אוקיי

– אני שוב פעם חוזר, לא משנה מה יקרה, את ממשיכה למצוץ ולהסתכל בעיניים שלי.

-אוקיי

את המשכת למצוץ וכבר ציפית למשהו מעניין. אז צעקתי "תכנס", עצרת לשניה. ראיתי שאת רוצה להסתובב ולהסתכל. שוב פעם נאלצתי לצוק עליך "תמצצי ותמשיכי להסתכל בעיניים שלי". המשכת לבלוע את הזין שלי, בינתיים שמעת צעדים מאחורה.

– כמו שאמרתי זאת תהיה המציצה הכי חמה שלך וזה יהיה בגלל שבמגביל יזיינו אותך מאחורה. שוב עצרת מופתעת. אני המשכתי לדבר "ואת לא תדעי מזיין אותך, כי כל הזמן הזה את תמצצי את הזין שלי. הוא אשאר בשבילך מישהו לא ידוע שזיין אותך בזמן שהיית עם זין אחר בתוך הפה, שרמוטה". כאשר סיימתי לדבר, חזרת לעצמך והמשכת לעבוד על הזין שלי. המבט שלך היה נעול על העיניים שלי וזיינת את הגרון עם הזין.

בינתיים בחור השני מחץ את התחת שלך עם הידיים, נגע בכוס וחור תחת, את רק התחרמנת יותר ויותר עם כל רגע. בסופו של דבר הזין שלו נכנס לתוך הכוס שלך והתחלת לגנוח עם הזין שלי בתוך הפה. הוא זיין אותך חזק, ניסית להמשיך למצוץ, אבל בגלל התנועות שלו עצרת כל שניה. תפסתי את השיער שלך והתחלתי לזיין אותך ישר לתוך הגרון. אחרי מספר רגעים הגוף שלך התחיל לרעוד ועצרת. הוצאתי את הזין שלי ונתתי לך לנשום. ניסית להחזיר את הנשימה שלך ואני נתתי לך כמה סטירות ושוב פעם קראתי לך זונה. ברגע שחזרת לעצמך שוב פעם הלבשתי את הפה שלך על הזין והמשכתי לזיין. המשכתי להנות מהגרון שלך ועד שוב פעם התחלת לרעוד, הזין נפל מהפה והתחלת לצרוח. בלי יכולת להחזיק את עצמך בידיים את ליקקת את הזין ומרחת אותו על הפנים שלך. הגניחות שלך התחזקו ואז שמעתי שאת משפריצה מה כוס שלך. הסתכלתי על הבחור, הוא התרחק, נפנף עם היד ויצא מהחדר. שחררתי את השיער שלי ואת ישר נפלת בלי כוח.

-"השפרץ כמו זונה…אני רואה ממש רצית להרגיש את עצמך נערת ליווי בתל אביב?"

-"כן…." – גנחת והוספת – "הוא זיין אותי בתחת, לא יכולתי להחזיק את עצמי"

-"גם אני לא הולך לעשות את זה"

התחלתי לאונן ומליתי את הפנים של בשפיך וכל מה שענית זה "תודה, אדוני". ככה נגמר המפגש האינטימי הנוסף שלנו.