נערות ליווי או מכון ליווי

monaco-escortsx350

נערות ליווי או מכון ליווי

שירותי סקס ליווי הם דבר מוכר ונפוץ יחסית בארץ. שירותי ליווי בארץ ניתן להזמין בשתי דרכים- להזמין ישירות נערות ליווי, או להגיע למכון ליווי.

ככלל, תחום הליווי הוא לא תחום שמוכר באופן חוקי במדינת ישראל והעדפה בין בחירה של הזמנת השירותים מנערות באופן ישיר או ממכוני הליווי תלויה בכמה קריטריונים ובהעדפות אישיות למיניהן.

נערות ליווי בהזמנה ישירה

נערות ליווי בהזמנה ישירה הן למעשה נערות אשר מזמינים בטלפון לבית או למלון על פי בחירה וטעם אישיים. נערות ליווי בהזמנה אישית ניתן להזמין דרך האינטרנט, ובעקבות מודעות שונות ופרסומים בנושא. באינטרנט לרוב מפרסמות נערות ליווי את שירותיהן באופן גלוי למדיי באתרים אשר ייעודים הוא להוות שטח פרסום ויצירת קשר עם נערות הליווי. ההזמנה פשוטה- מחפשים את הערך המבוקש, מתקשרים למספר, ומזמינים נערה לבית הפרטי לבית מלון או למקום נבחר. העלות הא בהתאם לזמן ולשירותיה של הנערה, לפי מה שסוכם ונקבע מראש.

מכון ליווי

מכון ליווי הוא מקום ששמו מקביל למינוח "בית בושת". מכוני ליווי רבים
נקראים גם "מכוני עיסוי" לשם הסוואת פועלתם העיקרית, איך בפרסומיהם ישנה רמיזה
ארוטית ומינית שקל לקלוט למי שמעוניין בשירותים מהסוג הזה. מכון העיסוי הוא בדרך
כלל מבנה שבו חדרים, אשר אליו מגיעים על מנת לבלות עם
 שירות ליווי לפרק זמן מוגבל. למכון הליווי יש מנהלים בעלים והתשלום של הלקוח על השירותים מתחלק באופן לא שווה בין הנוגעים בדבר.

מי שמעוניין לנזמין שירותי ליווי, או להשתמש משירותם מהסוג הזה, רשאי לבחור באם לעשות זאת במסגרת מכון ליווי, או הזמנה ישירה של נערות ליווי מהאינטרנט. כיום, רבים מעדיפים הזמנה ישירה של נערות עקב היתרונות הרבים לאפן זה על פני שירותי מכון ליווי, ואת זאת ניתן לבחון ע"י כמה פרמטרים מרכזיים וחשובים.

דיסקרטיות

דיסקרטיות היא אולי הפרמטר החשוב ביותר כשמדובר בשימוש בשירותים שמעניקה נערת ליווי.
לכך כמה היבטים. ראשית, באופן אינסטינקטיבי, קיים הצורך להסתיר מעיניי החברה פעולות
אישיות הקשורות למין וסיפוק צרכים פיסיים על מנת לחסוך צורך בהסברים, מבוכה, או
ביקורת חברתית ואולי אף סלידה ודחייה. לא כולם נמצאים ברמת ליבראליות מספקת בשביל
לקבל את רעיון עבודתן של נערות להיווי בצורה חיובית ולגלות פתיחות לגביי הנושא הזה
ולהבנה ממי שמרגיש צורך להשתמש בשירותים כאלו. בנוסף, לדיסקרטיות בעולם
נערות ליווי יש פן נוסף, הדיסקרטיות בתחום זה חיונית ואף הכרחית להמשך פעילותו וקיומו. כשירות שלמעשה איינו מוכרה כלגיטימי על פי חוק לא ניתן לנהגו בצורה מוחצנת, ויש להסתירו מעיניי רשויות וגורמי אכיפת חוק. כאן, ישנו יתרון בולט של הזמנת נערת הליווי– אין כאן סיכון של חשיפה לא של הנערה ולא של הלקוח או התערבות גורמים חיצוניים מפני שביגוד למכון ליווי, שיש לו מיקום ספציפי וכל הפעילות מתקיימת בו ואפשר לאתר אותו ולפשוט עליו ואף לעקוב אחר אילו ההולכים אליו, כאשר מזמינים נערת ליווי המגיעה למקום נבחר ושרק הלקוח והנערה מודעים למיקומו ולנעשה בו.

מחיר

מחיר הוא פרמטר נוסף חשוב כאן. שימוש בשירותיה של נערת ליווי עולה לא מעט, גם הזמנה ישירה וגם במכון. אך גם כאן ישנו יתרון להזמנה ישירה – בהזמנת שירותי ליווי התשלום הוא מועט יותר מהתשלום למכון ליווי. במכון, פועלים מספר גורמים אשר מקבלים כספים מעבודתן של הנערות, ולא רק הנערות הן אילו שזוכות לתשלום. לכן, התשלום יקר יותר, על מנת לשלם גם את שכרה של נערת הליווי, גם את דמי החזקת המבנה של המכון, וגם שכר לעובדים האחרים וכמובן- הנתח המרכזי שהולך לבעל המכון. עקב פרמטרים אילו ונוספים, נראה כי הזמנה ישירה משתלמת וכדאית יותר ממכון ליווי.