סקס על מכסה מנוע

הרגשתי את הזרע של נהג מונית שמן נוזלת מהכוס שלי ואני עדיין עומדת על הברכיים מול גבר שזיין אותי על מכסה מנוע ומוצצת את הזין שלו. הוא כבר גמר בתוכי פעמיים, אבל אני רק מתחילה. אני ממשיכה למצוץ את הזין שלו, עוברת ללקק את הביצים שלו, הם ממש גדולים. מנסה לקחת אותם לתוך הפה ואז שוב פעם עוברת את הין. אני מנסה להכניס את הלשון לתוך החור ואז שוב פעם בולעת אותו. אלוהים, אתם לא מבינים איך אני רוצה המשך. הסקס הקודם שלנו על מכסה מנוע רק חרמן אותי. אני חייבת מקל גדול בתוך הכוס שלי, בגלל זה אני מוצצת את הזין שלו. הוא מלטף את השדיים שלי, מושך את הפטמות ואז שם את היד על הראש ומזיין אותי לתוך הפה. אני נותנת לזין שלו להיכנס לתוך הגרון, אני אוהבת כאשר גבר מתנהג קשוח. מנוחה קלה ואז הזין שלו שוב פעם בשליטה שלי. אני מוצצת על הברכיים ומסתכלת לתוך העיניים שלו. למרות שהוא כבר גמר פעמיים הזין שלו עמו אבן. הוא כבר נדלק. 
"אני רוצה את התחת שלה" – הוא דורש ממני. 
אני חרמנית מכל המצב הזה: אני ערומה, עם זין בפה של גבר שהכרתי לפני 10 דקות. שוב פעם מלקקת את הזין שלו ועונה לו: "סבבה"
הוא היה ממש בשוק. מצד אחד למצוא שרמוטה ב-6 בבוקר על בתחנת אוטובוס, זיין אותה על מושב האחורי, אחרי זה על מכסה מנוע…מצד שני…להסכים ככה לסקס אנאלי. אני בינתיים כבר נשכבתי עם הגב על מכסה מנוע ופתחתי את הרגליים שלי: "נתחיל מקלאסיקה?" 
הוא התקרב אלי וירד למטה. התחיל ללקק את הכוס שלי, זה גרם לי לגנוח. די מהר הוא עבר אל השדיים שלי והתחיל למצוץ את הפטמות. בינתיים הזין שלו כבר בפנים ואני שוב פעם מתחילה להתפתל על מכסה מנועה משופדת על זין גדול. כל כך טוב!  אני נועלת את רגליים שלי מאחורי הגבר שלו ומתחילה לעשות תנועות חוזרות לעזור לו. ואז הוא עוצר בפתאומיות, הופך אותי על הבטן ומתחיל להכניס את הזין שלו בתחת. בגלל ההפתעה אני מנסה להשתחרר בהתחלה, אבל אז  הבנתי שכל הסקס הזה חרמן אותי מספיק כדי לתת לגבר הזה לזיין אותי לאן שהוא רוצה. 
הוא בינתיים לחץ על פי הטבעת עם זין. זה כאב, אבל לא היה דרך חזרה. לאט לאט הראש נכס, אני כמעט צורחת מכאב בניסיון להתרגל לגודל שלו. עוד קצת והזין שלו כמעט בפנים. אני מתחילה להתרגל לכאב, הזין שלו כבר מתחיל תנועות קדימה ואחורה. לאט לאט התחלתי להנות מזין ענק שכמעט קרע את התחת שלי. לצערי הוא לא החזיק מעמד יותר. ברגע שהתחלתי להרגיש תענוג אמיתי הוא התחיל להזרים זרע לתוך החור שלי. רציתי יותר….